GKS Avenir Jabłonna - strona nieoficjalna

Strona klubowa

Zegar

Tabela ligowa

Statystyki drużyny

Najnowsza galeria

AVENIR - Piotrkovia 4.10.2015
Ładowanie...

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 1 gość

dzisiaj: 258, wczoraj: 566
ogółem: 945 654

statystyki szczegółowe

Logowanie

FUTBOLOWO.TV

FUTBOLOWO.TV

SĘDZIOWIE 2010/2011

                                                             IV LIGA
1KASIURA GRZEGORZ
2HORDEJUK KRZYSZTOF
3KOZŁOWSKI PIOTR
4KRASOWSKI ARTUR
5KUROWSKI LESZEK
6ŚLEDŻ JAROSŁAW
7WĘGRZYN IRENEUSZ
8RĘKAS KONRAD
9ROGOWSKI MICHAŁ
10WASYLUK PIOTR
11OLUCHA SŁAWOMIR
12MROZOWSKI MICHAŁ
13OSIŃSKI DANIEL
14REK WOJCIECH
15RIPPER HUBERT
16WĄSIK RADOSŁAW
17MIROSŁAW MAREK
                                          KLASA OKRĘGOWA

1BANCERZ JAKUB
2BANCERZ KAROL
3BORYCA PIOTR
4CIASTUŁA JAKUB
5CZEREMYS ŁUKASZ
6GOLEWSKI BOGUSŁAW
7GNAŚ PIOTR
8GRODEK JACEK
9MAJ ŁUKASZ
10KALINOWSKI MICHAŁ
11KALINOWSKI RAFAŁ
12KĘPOWICZ MARCIN
13KRAWCZYK TADEUSZ
14MARCINIAK PAWEŁ
15ONISZCZUK PRZEMYSŁAW
16PIÓRKOWSKI ARTUR
17SACHAJKO MIROSŁAW
18ZŁOTNICKI MATEUSZ
19WIDZ GRZEGORZ
20WOLIŃSKI ŁUKASZ
21ZAJĄC JACEK
                                                KLASA "A"
1BANASZEK WOJCIECH
2BANASZKIEWICZ SŁAWOMIR
3BANASZEK MICHAŁ
4BARTKOWICZ MICHAŁ
5BRZOZOWSKI ROBERT
6DASZKO PIOTR
7CIUPEK ADAM
8JARZYNKA ANDRZEJ
9JESIONEK TOMASZ
10KOBIAŁKA DARIUSZ
11KARPIŃSKA AGNIESZKA
12KOWALSKI KAMIL
13HERMAN KRZYSZTOF
14KOGUCIUK GRZEGORZ
15KRZOS KAMIL
16LUTY BARTOSZ
17MAZUR RAFAŁ

18RADZIKOWSKI PRZEMYSŁAW
19RÓŻYŃSKI MACIEJ
20SŁAWICKI PAWEŁ
21SŁAWICKI PIOTR
22TARGOŃSKI KRZYSZTOF
23TARKOWSKI MIROSŁAW
24TOKARSKI MARCIN
25TOMASIK ARTUR
26UZAREK MARIUSZ
27PLEWIK DAWID

28ROSKAL KONRAD

29RESZKA RAFAŁ
30SKIERSKI ARTUR
31SKUBISZ RAFAŁ
32STAŃKO PAWEŁ
33SUGIER RAFAŁ
34 SZYDUK MACIEJ

Najbliższe spotkanie

AVENIR JABŁONNA   GLKS Głusk
2016-06-05, 17:00:00


Statystyki przedmeczowe »

Reklama

Ostatnie spotkanie

Granit II Bychawa 2:2 AVENIR JABŁONNA
2016-05-28, 14:00:00
Krzczonów
    relacja »

Kalendarium

29

05-2016

niedziela

30

05-2016

pon.

31

05-2016

wtorek

01

06-2016

środa

02

06-2016

czwartek

03

06-2016

piątek

04

06-2016

sobota

Wyniki

Ostatnia kolejka 23
Granit II Bychawa 2:2 AVENIR JABŁONNA
KS Madjan Marina KS Ciecierzyn
Piotrcovia Rohland Tuszów
DKS Dys Sygnał Lublin
GLKS Głusk 1:3 Bks Bogucin
Krężnica Jara Sokół Konopnica
Legion Tomaszowice Pogoń 07 Lubartów

Mini-Chat

Musisz się zalogować, aby korzystać z mini-chatu.

Najbliższa kolejka

Najbliższa kolejka 24
Sygnał Lublin - KS Madjan Marina
Sokół Konopnica - Granit II Bychawa
AVENIR JABŁONNA - GLKS Głusk
KS Ciecierzyn - Legion Tomaszowice
Pogoń 07 Lubartów - Piotrcovia
Rohland Tuszów - Krężnica Jara
Bks Bogucin - DKS Dys

Losowa galeria

Avenir 2:1 Kamionka (4.11.2012)
Ładowanie...

Ankiety

Brak aktywnych ankiet.

Zczuba.tv